today betting predictions football betting tips football betting tips and predictions

Řešení

Lokalizace pomocí WiFi sítě

Lokalizace pomocí WiFi sítě :: Obrázek produktu

Moderní technologie zažívají v posledních dekádách opravdový vzestup ve všech odvětvích lidské činnosti. Zdravotnictví stojí v tomto smyslu na samé špičce rozvoje. Od specializovaných odborných zařízení po logistiku a efektivní řízení. WiFi lokalizace nabízí moderní prostředek komunikace s cílem ušetřit finanční náklady na provoz zdravotnického zařízení. Jeho úkolem je zrychlit a zjednodušit práci ošetřujícímu personálu, zvýšit bezpečí pacientů i zaměstnanců, šetřit lidskou práci tam, kde ji mohou zastat přístroje a umožnit inventarizaci přístrojů či jejich ochranu před zcizením.

Detail produktu...
 

Univerzální řešení pro zajištění aktuální polohy a sledování pohybu

Univerzální řešení pro zajištění aktuální polohy a sledování pohybu :: Obrázek produktu

Zajistěte si ochranu toho, na čem Vám záleží.
Trackery jsou malé a lehké přístroje, které dokáží uchránit Váš majetek (auto, blízké osoby, zásilky nebo domácí mazlíčky). Pomocí kombinace sítě mobilních operátorů a navigace GPS umožňují zjistit polohu pomocí textových zpráv SMS.

Detail produktu...
 

GNSS signál v budovách

GNSS signál v budovách :: Obrázek produktu

V dnešní době je pokryt GNSS signálem téměř každý kousek planety. Jediné kde GNSS signál nenajdete, jsou schované prostory. Jsou to v podstatě všechny prostory, ze kterých nemáte přímý výhled na družice.
GNSS ROGER Vám umožní pokrytí GNSS signálu tam, kde síla GNSS signálu z družic nedosáhne. Jedná se o jedinečné zařízení svého druhu, které umí pokrýt či zesílit stovky metrů čtverečních GNSS signálem a to kdekoliv.

Detail produktu...