today betting predictions football betting tips football betting tips and predictions

Jsme tradičním distributorem eletronických součástek a modulů pro český trh. Z dodávaných součástek vybíráme:

            
GSM moduly
Distribuujeme GSM moduly Telit řad G24 a G30. Jsou to typy vyvinuté společností Motorola. K dispozici jsou jak moduly s povrchovou montáží, tak s montáží na konektor.

M2M moduly
Dodáváme také radiomoduly pro pásma ISM určené k nasazení v M2M aplikacích. Společnosti Digi, Radiocrafts, Elster (Coronis) a TRL vyrábějí jednak moduly s proprietárními protokoly, ale také moduly splňující standardy ZigBee, Wireless M-Bus, Wavenis, Sigfox, KNX, Digimesh.

Integrované obvody
Jsme výhradním zástupcem společnosti CML Microcircuits, která vyrábí integrované obvody zejména pro radiová a telekomunikační zařízení.

Pro více informací:

  • Product Selector/Catalogue 10: Download

Na český trh dodáváme také vysokofrekvenční součástky společnosti RFMD. Jejich použití je vhodné mimo jiné i pro komunikaci a to drátovou i bezdrátovou.

Antény
Pro naše nejrůznější bezdrátové technologie dodáváme také antény. K dispozici jsou typy pro GSM/GPRS/EDGE/3G/LTE/WIFI/GPS/Glonass/Bluetooth/ISM/TETRA/DVB-T/GALILEO a další. Velmi žádané jsou kombinované antény, které v jednom pouzdře sdružují dvě nebo tři jednotlivé antény. Kombinuje se zejména GSM a GPS, případně s WiFi.

Konektory
Mezi často poptávané zboží patří také nejrůznější konektory, patice a kabelové svazky zejména od výrobce Samtec.

  

Kontaktujte nás prosím pro bližší technické i obchodní informace.

Kategorie součástek:
Naši dodavatelé: